Арермальне тонування авто

  Переваги атермального тонування на Bulldogdetailing

  Гарантія на роботу та плівку від 7 років

  Оригінальні плівки Llumar США

  Професійні майстри у штаті

  Справедлива вартість на атермальне тонування авто

  Безкоштовна консультація

   Атермальне тонування автомобілів

   Атермальна плівка – це багатошаровий матеріал, що має спеціальне покриття з оксиду срібла або інших металів. Вона поглинає електромагнітне випромінювання із певною довжиною хвилі. Таким чином, атермальне тонування, яке можна замовити в детейлінг «Бульдог», надійно захищає від більшої частини інфрачервоних хвиль і поглинає УФ-промені. Матеріал, приховуючи невеликі недоліки та запобігаючи появі механічних пошкоджень, виконує ще й естетичну функцію. Нанесення не потребує використання додаткових засобів.

   Варіанти тонувальної плівки

   Тонувальне покриття представлене декількома видами, що відрізняються технологією виготовлення. Плівка буває:

   • Металізованою – має металеве покриття, нанесене на зовнішній або внутрішній полімерний шар, що добре відбиває сонячні промені, але може погіршувати якість мобільного зв’язку;
    пофарбованої – містить безліч поліестерових шарів, серед яких є пофарбовані у певний відтінок та прозорі, що запобігають вигоранню;
   • Спатерний – зносостійкий матеріал, необхідний відтінок якого досягається завдяки нанесенню спеціального покриття методом напилення (спатерингу);
   • Спатерно-металізованою – при її виготовленні застосовується додаткове металізоване покриття.

   Автомобілісти, які стежать за трендами, часто замовляють атермальне тонування скла плівкою Хамелеон. Цей матеріал має всі перераховані вище переваги та представлений з великим вибором відтінків. Лобове скло з таким покриттям гарно переливається на сонце. Хамелеон — гарний вибір для автомобілів бізнес-класу.

   Виготовлення плівки має на увазі нанесення металевих частинок на намагнічену поверхню. В результаті виходить матеріал, що складається з великої кількості шарів і відповідає прийнятим стандартам безпеки. До його основних переваг відносять такі: не вигоряє на сонці, пропускає до 90% видимого світла. Якщо уважно розглянути спектр відтінків, то спочатку плівка виглядає фіолетовою, потім з’являються інші приємні відтінки. Плівка не створює відблисків, завдяки чому не спотворюється сприйняття навколишніх предметів.

   Переваги атермального тонування

   Атермальна плівка забезпечує ефективний захист від ультрафіолетового випромінювання. При цьому вона є абсолютно прозорою. Тонування атермальною плівкою дає багато незаперечних переваг:
   Не дає нагріватися салону та зберігає його привабливий вигляд. Покриття пропускає виключно видиме світло, завдяки чому всередині зберігається комфортна атмосфера. Шкіряна оббивка і пластикова панель приладів будуть надійно захищені від палючого сонця.

   • Перешкоджає проникненню інфрачервоного та УФ-випромінювання. Перевірити цей факт можна, провівши простий тест. Якщо підставити долоню просто під ультрафіолетову лампу, вона сильно нагріється. Якщо на руку покласти атермальну плівку, відчуватиметься лише легке тепло.
   • Оптимізує витрати бензину влітку. Це з використанням охолоджуючого устаткування.
    Робить шибки більш міцними. У разі дорожньо-транспортної пригоди покриття захистить водія та пасажирів від уламків.
   • Покращує вигляд авто. Може мати відтінки різних кольорів.
    Дозволяє безперешкодно проникати радіохвилям.
   • Обклеювання атермальної плівки на лобове скло не суперечить ГОСТам.
    Тонування за ГОСТом

   Атермальне тонування за ГОСТом передбачає, що норма світло пропускної здатності лобового скла має становити 75%, передніх бічних – до 70%. Задні скла водій може затонувати на власний розсуд.
   Окремого закону із приписами щодо встановлення тонування на сьогодні не існує, умови цієї процедури визначається ГОСТом 5727-88. Затемнення, згідно з встановленими нормами, не повинно спотворювати сприйняття білого, блакитного, зеленого та червоного кольорів.

   Рекомендації після атермального тонування автомобілів

   Після атермального тонування авто плівкою 2-3 дні влітку і 3-5 дні взимку не можна користуватися склопідіймач. Покриття має максимально приклеїтись до скла. Іноді залишаються невеликі бульбашки, які з часом зникають. Якщо відразу після того, як було зроблено атермальне тонування, опускати й підіймати скло, плівка може з’їхати та пошкодитися. Спеціалісти автосервісу Bulldog рекомендують кілька днів не протирати поверхню серветками, тканиною, спеціальними засобами.

   Онлайн запис

    Ціни на атермальне тонування авто

    Атермальне тонування Llumar
    Тип авто 1 категорія 2 категорія 3 категорія 4 категорія
    Лобове скло 4 000 грн. 4 500 грн. 4 700 грн. 4 700 грн.
    Передні бічні (2 штуки) 3 400 грн. 3 700 грн. 4 000 грн. 4 000 грн.
    Повне тонування авто 14 800 грн. 16 400 грн. 17 400 грн. 17 400 грн.

    Категорія авто:

    • 1 категорія – малий, особливо малий;
    • 2 категорія – середній, спорт купе;
    • 3 категорія – середній кросовер, бізнес;
    • 4 категорія – повнорозмірний кросовер – позашляховик.

    Побудувати маршрут