Повна хімчистка авто в Києві

  Хімчистка салону всіх класів авто в Києві

  Хімчистка авто в Києві — комплексна послуга, яка дозволяє позбавити салон від пилу, різних забруднень, сторонніх запахів та мікробів. В ході виконання чистки авто застосовуються безпечні хімічні речовини та сучасне обладнання від провідних виробників.

  Професійна хімчистка авто дозволяє підтримувати ідеальний зовнішній вигляд салону та прибрати сторонні запахи. Скупчення сторонніх ароматів, пилу в кріслах, мікроорганізмів в оббивці та вентиляційній системі може згубно впливає на здоров’я.

  Також, небезпеку несуть бруд та пісок, які буквально накопичуються в килимовому покритті, дряпають деталі салону та забруднюють сидіння. Навіть найсвідоміші автомобілісти, які приділяють купу часу прибиранню салону, не можуть досягти тієї чистоти, яку передбачає професійна хімчистка авто.

  Коли потрібна комплексна чистка салону?

  1. ви відчуваєте в салоні сторонні запахи, в тому числі різкі чи неприємні;
  2. потрібно провести передпродажну підготовку машини чи ви купили старе авто;
  3. ви користуєтеся автомобілем кожен день, включаючи перевезення пасажирів та речей;
  4. курите сигарети, що згубно позначається на запахах;
  5. ви перевозите маленьких дітей чи тварин, які бруднять сидіння та обивку;
  6. автомобіль активно використовується для робочих та комерційних цілей.

  Кожен з цих чинників посилює швидкість забруднення салону. Щоб не допустити скупчення бруду в обивці та сидіннях, а також вбирання в поверхні салону неприємних запахів, рекомендуємо вдаватися до професійної хімчистки салону мінімум двічі на рік.

  Що включає хімчистка?

  Хімчистка салону включає в себе очищення багажного відділення, підлоги, стелі, сидінь, торпедо, пластикових комплектуючих, повітропроводів, ременів безпеки, килимків та інших деталей салону.

  Вартість хімчистки салону

  Ціна хімчистки авто в Києві залежить від ряду факторів, що включають тип та габарити автомобіля, матеріали сидінь та оббивки, ступінь забруднення та кількість необхідних робіт. Ціна починається з 2 800 грн. У детейлінг-центрі Bulldog можна виконати як комплексну хімчистку салону, так і чистку окремих його елементів.

  Перевоги Бульдог детейлінг

  • Використовуємо професійне обладнання та автохімію, що дозволяє очистити важкодоступні місця.
  • Ми більше 20 років працюємо на ринку автопослуг, включаючи професійне забезпечення чистоти та санітарії автомобільних салонів.
  • В ході хімчистки автосалону використовується виключно преміальні засоби: KochChemie.
  • Детейлінг-студія знаходиться в центральній частині Києва.

  онлайн запис

   Ціни на хімчистку салону авто

   Хімчистка салона
   ТИПИ РОБІТ 1 категорія 2 категорія 3 категорія 4 категорія
   Хімчистка заднього сидіння 350 грн. 400 грн. 450 грн. 550 грн.
   Хімчистка дверних карт (1 шт.) 350 грн. 400 грн. 450 грн. 550 грн.
   Хімчистка килимового покриття підлоги 350 грн. 400 грн. 450 грн. 550 грн.
   Повна хімчистка салону 3 000 грн. 4 300 грн. 5 500 грн. 7 000 грн.
   Преміум хімчистка автомобіля – доповнюється обробкою сидінь кондиціонером, обробкою дерева і пластика, озонуванням салону – прибере всі запахи, включаючи тютюновий. 4 200 грн. 5 500 грн. 6 800 грн. 8 500 грн.

   Категорія авто:

   • 1 категорія – малий, особо малий;
   • 2 категорія – середній, бізнес, спорт купе;
   • 3 категорія – средній кросовер;
   • 4 категорія – полноразмірний кросовер – позашляховик.

   Часті питання про хімчистку машин

   Скільки потрібно часу на хімчистку авто в Києві?

   Процес комплексної чистки салону авто займає кілька годин, точний час залежить від багатьох факторів. Всі роботи виконуються ретельно та поетапно. Також додатковий час потрібен для того, щоб всі оброблені елементи салону висохли.

   Як часто потрібна професійна хімчистка салону авто?

   Рекомендується виконувати хімчистку не рідше ніж 2 рази на рік. Але все індивідуально і потрібно дивитися на ступінь забруднення салону. Навесні та влітку, хімчистку варто виконувати частіше, так як в салон проникає більше пилу та бруду. Також потрібно враховувати, чи знаходяться в салоні тварини або діти.

   Як виконується хімчистка салону автомобіля в Bulldog?

   В повну хімчистку автомобіля входить комплекс робіт з очищення салону та багажного відділення, включаючи всі деталі зі шкіри, тканин, пластика і т.д. В роботі використовується дороге професійне обладнання, якісні засоби для чищення та автохімія.

   Чим відрізняється хімчистка авто в детейлінг та на звичайній мийці?

   Вся справа в якості та використовуваних матеріалах. Хімчистка на мийці дозволяє прибрати виключно візуально помітні забруднення. Хімчистка автомобіля в детейлінг-студії дає можливість повністю очистити салон авто від будь-яких забруднень, неприємних запахів і т.д.

   Побудувати маршрут