Реклама на авто в Києві

  Переваги брендування авто

  Різноманітність.

  Можна замовити як логотип на капот, так і рекламу на всю машину.

  Якість.

  Плівка не втратить насиченість, яскравість та привабливість.

  Швидкість.

  Підготовка плівки та брендування авто не забере багато часу.

  Преміум-матеріали.

  Використовуємо якісні плівки 3М, STEK, SunTek.

   Обклеювання автомобіля рекламою

   Брендування — обклеювання авто рекламою, яка є ефективним та недорогим методом підвищення впізнаваності бренду. Брендинг авто підходить абсолютно для будь-якого типу транспорту, що дозволяє охопити більшу кількість цільової аудиторії, звернути на себе увагу потенційних клієнтів та поширити інформацію. Найчастіше брендування авто використовують на:

   1. Таксі. Відмінний спосіб виділитися серед безлічі інших служб таксі.
   2. Громадський транспорт. Приверне увагу максимального числа людей.
   3. Вантажоперевезення. Дозволить значно розширити географію охоплення аудиторії.
   4. Корпоративні авто. Підкреслять солідність компанії, підвищать впізнаваність.

   Брендинг авто однаково добре привертає увагу як пішоходів, так і водіїв. Обклеїти можна не тільки весь автомобіль, але і вибрати більш бюджетний варіант — брендування авто на вікні, капоті, багажнику, з одного боку автомобіля і т.д.

   Особливою популярністю обклеювання авто рекламою користується у різних концернів, компаній, невеликих фірм, які шукають нових клієнтів, нових компаній та навіть фізичних осіб, які бажають привітати близьку людину чи зробити сюрприз.

    Часті питання про брендування авто

    Які є способи брендування авто?

    Брендинг авто може виконуватися кількома способами: аплікація на плівці, широкоформатний друк, фарбування, вінілові наклейки, магнітна реклама та інше. Також доступна часткове чи повне обклеювання авто рекламою.

    Який термін виготовлення та обклеювання авто рекламною плівкою?

    Терміни обклеювання автомобіля рекламою залежать від декількох факторів, включаючи обсяг робіт, складність поверхні, виробника матеріалів та інше. Час виконання роботи варіюється від пари годин до декількох днів, в разі повного обклеювання.

    Як замовити послугу брендування авто?

    Щоб замовити брендинг авто в Bulldog Detailing, вам потрібно зв’язатися з менеджером по одному із зазначених телефонів в контактах або ж заповнити просту онлайн-форму зворотного зв’язку, а менеджер оперативно опрацює вашу заявку та зателефонує вам.

    Що потрібно знати перед обклеюванням авто?

    Перед брендуванням потрібно помити автомобіль на автомийці без нанесення додаткових вкриваючих засобів, включаючи воски, поліролі і т.д. Також машина не повинна бути свіжопофарбованою (після фарбування пройшло менше ніж три тижні).

    Побудувати маршрут