Обклеювання машини вінілової плівкою

  Переваги вінілової плівкою

  Колір.

  Широкий вибір колірних рішень і фактур. Вони додадуть оригінальність кузову.

  Швидкість.

  Швидка зміна зовнішності автомобіля. Від 1-го дня.

  Захист.

  Вінілова плівка захищає автомобіль, але менше, ніж антигравійна плівка

  Вигода.

  Повністю змінити зовнішність автомобіля буде вигідніше, ніж повний перефарбують машини.

  Безкоштовна консультація

   Нанесення вінілових смуг

   Особливості вінілової плівки для автомобілів

   Обклеювання авто вінілом – досить популярна послуга, що дає можливість оновити зовнішній вигляд автомобіля. Застосовуються два основні різновиди матеріалу, які відрізняються за способом виробництва: покриття, виготовлене за технологією каландрирування з товщиною від 70 мкм, і лита плівка щільністю від 50 до 200 мкм.

   На відміну від інших видів плівки (наприклад, антигравійної з поліуретану), автовінілова не пропускає УФ-промені, легко клеїться, представлена ​​широким асортиментом – від прозорого покриття до імітації натуральних матеріалів – шкіри, дерева, металу.

   довідатися про ціни в 1 клік

    Часті питання про обклеювання вінілової плівкою

    Чи забезпечує вінілова плівка захист кузова автомобіля?

    Завдяки щільній однорідній структурі автовініл здатен уберегти поверхню від невеликих механічних ушкоджень, сколів і подряпин. Крім того, цей матеріал захищає лакофарбове покриття кузова від корозії та вигоряння на сонці.

    Який термін експлуатації автомобільної вінілової плівки?

    Термін служби покриття порівняно невеликий – близько 5-10 років при активному користуванні авто. Але для збереження цілісності покриття бажано не залишати автомобіль під відкритим небом, інакше експлуатаційний період скоротиться до 3-5 років.

    Чи є відмінності у використанні авто з вініловим захисним покриттям?

    Після обклеювання автомобіля не рекомендується використовувати миючі засоби з агресивними хімічними речовинами. Також не варто проводити мийку під занадто сильним напором (при тиску понад 140 бар). Важливо, щоб догляд був регулярним, а не разовим.

    Яка вартість робіт з обклеювання авто вініловою плівкою?

    Вартість обклеювання авто вініловою плівкою в детейлінгу Bulldog для кожного клієнта розраховується в індивідуальному порядку. Остаточна ціна залежить від складності робіт (чи обклеюється весь кузов або його частина) і специфічних властивостей покриття.

    Побудувати маршрут